533 403 405
Sklep internetowy:605 515 185, 34 307 04 56
Sklep stacjonarny:531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Zapięcie Magnum 3014
Cena: 78,90 PLN 59,96 PLN PLN
Najniższa cena z 30 dni: 59,96 PLN
Kod produktu: 26223
Wysyłka od
10,00 PLN
carrier
Czas realizacji: 3-5 dni
Sprawdź system ratalny
Promocja

Zapięcie Magnum 3014

Stalowa, pleciona linka opancerzona rękawem ze stali hartowanej, odpornej na przecięcia i piłowanie. Osłona winylowa chroni przez zadrapaniami.

Specyfikacja:

  • Długość: 100 cm.
  • Średnica: 18 mm.
  • Mechanizm blokujący: X2 - Double Bolt - 2 zapadkowy
  • Mechanizm bębenkowy: M-Cylinder
  • Materiał: Stalowa skręcana linka z pancerzem ze stali hartowanej
  • Powłoki: Podwójnie gumowana powłoka zamka
  • Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem
  • Zapięcia: LINKA

Opancerzone zapięcia linkowe oferują niższy ciężar stalowej linki, oraz dodatkowy, bardzo wytrzymały pancerz z hartowanej stali, który skutecznie odpiera ataki. Wysokiej jakości skręcana stalowa linka jest solidnie przytwierdzona do mechanizmu blokującego. Osłona z winylu zwiększa bezpieczeństwo oraz chroni przed upadkami i obtarciami.

  • Bardzo wytrzymała skręcana stalowa linka zamknięta w pancerzu ze stali hartowanej, odpornej na przecięcie
  • Mechanizm blokujący X2 zabezpiecza zamek w 2 miejscach, zwiększając odporność na rozerwanie zamka
  • M-Cylinder jest odporny na wstrząsy, kucie, ciągnięcie lub wiercenie
  • Podwójnie gumowana powłoka zamka pozwala na wygodny uchwyt, ochronę przed uderzeniami i obtarciami
  • Osłona winylowa chroni kolor i wykończenie

83699.pngTrudno uwierzyć, ale Magnum jest w grze od ponad dwudziestu pięciu lat. To długi
czas spędzony na robieniu jednej rzeczy lepiej ... tworząc najlepsze systemy bezpieczeństwa.
W Magnum spędzamy większość naszych dni na testowaniu nowych sposobów zabezpieczania rzeczy. Wynika to z chęci ulepszania naszych produktów. Składający się z zgranego zespołu globalnych inżynierów, projektantów, sprzedawców i działaczy marketingu, zespół Magnum nieustannie poszukuje nowych sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa naszego świata.



Producent zastrzega sobie prawo do zmiany elementów specyfikacji w odniesieniu do wszystkich produktów.

120839.png


Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
PKO
95 1020 1664 0000 3702 0670 7311