533 403 405
Sklep internetowy:605 515 185, 34 307 04 56
Sklep stacjonarny:531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
RODO

RODO Przechowywanie Danych Osobowych

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś zgodę. W przypadku, gdy postanowisz jednak nie podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie, nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia.

W każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Możesz to zrobić samodzielnie, lub korzystając z naszej pomocy.

Nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Nasza polityk prywatności pozwoli Ci czuć się bezpiecznie zakupami w www.erowery.pl , www.enarty.pl , www.irower.pl

 1. Administrator Danych Osobowych

Administratorem danych osobowych czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest:

 • KM-SPORT Krzysztof Mermer
  Jana III Sobieskiego 5
  42-217 Częstochowa
  NIP: 9491528688
  REGON: 241061578
 1. Certyfikat SSL, który gwarantuje , że komunikacja pomiędzy Twoim komputerem, a www.erowery.pl , www.enarty.pl , www.irower.pl jest gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

 2. Gromadzimy i przetwarzamy tylko niezbędne dane osobowe, a na każde działania nie związane z realizacją umowy kupna-sprzedaży musisz wyrazić oddzielną zgodę.
 3. Dostęp do Twoich danych osobowych, mają tylko osoby uprawnione i przeszkolone w zakresie ochrony danych osobowych, dające gwarancję ich bezpieczeństwa.

III. Dane osobowe, cel i czas przechowywania

 1. Rejestracja

W trakcie rejestracji prosimy o podanie danych niezbędnych do założenia konta w www.erowery.pl ,www.enarty.pl , www.irower.pl , dzięki czemu nie musisz przy każdym kolejnym zakupie tracić czasu na ponowne wypełniania całego formularza zamówienia.

Zarejestrowany Klient po zalogowaniu ma również możliwość weryfikacji statusu złożonego zamówienia i historii dokonanych zakupów. Zarejestrowany i zalogowany klient w każdej chwili może samodzielnie poprawiać, uzupełniać lub usunąć całkowicie dane z www.erowery.pl ,www.enarty.pl , www.irower.pl .

W trakcie rejestracji prosimy o:

 1. Imię i nazwisko – potrzebne nam do wystawienia później dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;

 2. Adres (ulica, numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – potrzebny nam później do zaadresowania przesyłki;
 3. E-mail – potrzebny do logowania i komunikacji związanej z korzystaniem z www.erowery.pl , www.enarty.pl , www.irower.pl ;
 4. Numer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników)

Dane przechowywane są przez okres 5 lat od ostatniego logowania.

 1. Złożenie zamówienie

W momencie składania zamówienia prosimy o podanie nam danych potrzebnych do realizacji zamówienia, które w przypadku zarejestrowanych i zalogowanych Klientów częściowo pobierane są automatycznie z danych podanych przy rejestracji.

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie:

 1. Imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;

 2. Adres (ulica, numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – potrzebny do zaadresowania przesyłki;
 3. E-mail – potrzebny do komunikacji związanej z realizacją zamówienia;
 4. Numer telefonu – potrzebny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

Kiedy przy składaniu zamówienia Klient wybierze dostawę na inny adres niż wskazany przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o podanie:

 1. Imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – potrzebne nam do zaadresowania przesyłki;

 2. Adres (ulica, numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – potrzebny do zaadresowania przesyłki;
 3. Numer telefonu do odbiorcy przesyłki – potrzebne w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

Kiedy przy składaniu zamówienia Klient wybierze wystawienie dokumentu sprzedaży na inne dane, niż wskazane przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o podanie:

 1. Imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – potrzebne do wystawienia dowodu sprzedaży;

 2. Adres (ulica, numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – potrzebne do wystawienia dowodu sprzedaży;

Dane podane w trakcie składania zamówienia są przetwarzane przez www.erowery.pl , www.enarty.pl , www.irower.pl i następujące podmioty w podanym poniżej zakresie:

Imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmom przewozowym w postaci listu przewozowego będącego jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki w zależności od wybranego rodzaju przesyłki przekazywane są :

 1. DPD Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Mineralna 15 (02-274), KRS 0000028368, NIP 526-020-41-10,
 2. InPost Paczkomaty Sp. z o.o. Z siedzibą w Krakowie (KRS: 0000255841, NIP: 679-289-50-61)
 3. Poczta Polska Spółka Akcyjna Warszawa NIP: 525-000-73-13, KRS: 0000334972

Sprzedaż ratalna w sklepie stacjonarnym:

Sporządzając wniosek ratalny w sklepie stacjonarnym, proszony jest o podanie danych osobowych niezbędnych do wypełnienie wniosku ratalnego. Gdy postanowisz jednak nie podawać nam niezbędnych danych i nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie, nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia.

Do wypełnienia wniosku ratalnego potrzebne są następujące dane :

 1. Imię i Nazwisko ( numer dowodu, ważność dowodu, pesel )
 2. Adres zameldowana oraz adres do korespondencji
 3. Numer telefonu
 4. Dane odnośnie zatrudnienia ( adres Firmy w której jesteś zatrudniony, nip. Firmy, wynagrodzenie)

W przypadku skorzystania z płatności z wykorzystaniem zewnętrznego systemu płatności, wszelkie dane podane po przejściu na stronę operatora płatności , systemy ratalne pozostają zarejestrowane wyłącznie w jego bazie i nie są w żaden sposób dostępne lub przechowywane przez www.erowery.pl , www.enarty.pl , www.irower.pl

W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają postanowienia Kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw prawa polskiego, a także prawa Unii Europejskiej, w szczególności RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Microsoft Clarity i Microsoft Advertising

Współpracujemy z Microsoft Clarity i Microsoft Advertising, aby rejestrować sposób, w jaki korzystasz z naszej witryny internetowej i wchodzisz w interakcję z nią za pomocą wskaźników behawioralnych, map cieplnych i odtwarzania sesji, aby ulepszać i promować nasze produkty/usługi. Dane dotyczące użytkowania witryny internetowej są przechwytywane przy użyciu plików cookie własnych i stron trzecich oraz inne technologie śledzenia w celu określenia popularności produktów/usług i aktywności online. Ponadto wykorzystujemy te informacje do optymalizacji witryny, do celów związanych z oszustwami/bezpieczeństwem i reklamą. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak firma Microsoft gromadzi i wykorzystuje Twoje dane, odwiedź Oświadczenie o ochronie prywatności firmy Microsoft.

Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
Santander Polska S.A
35 1090 1795 0000 0001 5721 9406